عکس جدید دختر علی کریمی | مجله تفریحی فان 100

عکس جدید دختر علی کریمی

 عکس جدید دختر علی کریمی

عکس جدید دختر علی کریمی

عکس جدید دختر علی کریمی

علی کریمی عکسی از دخترش در اینستاگرام منتشر کرد.هیما اسم دختر کریمی است.علی کریمی دو پسر به نام هاوش و هیرسا و دختری به نام هیما دارد.

علی کریمی در هفته های گذشته خیلی دور از فوتبال بوده و تنها در مراسم قرعه کشی لیگ برتر شرکت کرد. کریمی درباره اینکه چرا از پرسپولیس حرف نمی زند ،گفت:

«پرسپولیس نه فعلا ترجیح می دهم پی زندگی ام باشم و در پرسپولیس هم اساتید حضور دارند.»

خانواده او اهل روستای پاشاکی از توابع سیاهکل هستند.فعالیت مورد علاقه اش والیبال ساحلی است.متاهل و دارای دو فرزند پسر به نام های هاوش و هیرسا است.در کرج پیتزا فروشی دارد.

بسیار انسان خونسردی است که به قول فردوسی پور بعضی اوقات این خونسردی هایش روی اعصاب آدم می رود.پس از شکست تلخ تیم پرسپولیس برابر سپاهان نتوانست جلوی گریه خود را بگیرد.

فوتبال باشگاهی:

علی کریمی سابقه بازی در  باشگاه های نفت تهران، فتح تهران، سایپا تهران، پرسپولیس، الاهلی امارات، القطر قطر، السیلیه قطر، بایرن مونیخ، استیل آذین و شالکه آلمان را در کارنامه فوتبال خود دارد.او فوتبال خود را از نوجوانان نفت تهران شروع کرد، سپس به نوجوانان سایپا پیوست و بعد از آن به فتح تهران منتقل شد و از آن جا بود که به جمع سرخپوشان پایتخت اضافه شد.علی کریمی در سال ۱۳۷۷ به پرسپولیس پیوست و توانست دو سال پیاپی در سال های ۱۳۷۸ و ۱۳۷۹ لیگ آزادگان را فتح کند.

علی کریمی در سال ۲۰۰۱ به الاهلی امارات پیوست. این باشگاه اماراتی توانست در اولین فصل حضور کریمی اولین جام خودش را یعنی جام امیر را در فصل ۲۰۰۱-۲۰۰۲ فتح کند. کریمی در سال ۲۰۰۴ توانست ۱۴ گل برای تیمش به ثمر برساند.

 
5 thoughts on “عکس جدید دختر علی کریمی

  1. admin

   سلام و احترام
   تشکر از اطلاع رسانی دوست عزیز…
   مطلب اصلاح شد.
   شاد باشی…

   1. فرشاد ارجینی

    خواهش میکنم . خوشحال میشم به سایتمون هم سر بزنید

Comments are closed.